Ker bodo zaključna asfaltna dela zahtevala popolnoma prazno parkirišče, vse uporabnice in uporabnike prosimo, da svoja vozila čim prej umaknejo s parkirišča. Le tako bo izvajalec lahko nemoteno opravil dela.
Zaradi priprave na asfaltiranje bo območje parkirišča zaprto od danes, četrtka, 11. junija 2026. Od ponedeljka, 15. junija 2026, do predvidoma petka, 26. junija 2026, dostop z vozili v garažno hišo in iz nje ne bo mogoč. Zato tiste uporabnike in uporabnice garažne hiše, ki bodo v tem obdobju potrebovali vozila, pozivamo, da jih pravočasno prestavijo na drugo lokacijo.
Zahvaljujemo se za razumevanje in strpnost. Po zaključku asfaltiranja bo uporabnicam in uporabnikom na voljo urejeno in obnovljeno parkirišče.